| o0DarKneSs0o a întrebat:

pentru cei care aveti Skype si atunci cand vorbiti cu cineva si sunteti intr-un joc sau ascultati muzica si mai adaugati pe cineva in confa sau va suna imediat sunetul va este dat incet. Cum as putea face sa nu se mai intample asta?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Dai la start>control panel>hardware and sound>manage audio devices>communcation>bifeaza do nothing.

1 răspuns:
| misu2315 a răspuns:

NU sunt sigur dar daca te duci la Call-Audio settings - si vezi daca e bifata o casuta langa care scrie Automaticly Adjust speaker settings sau ceva de genul.