| AyLLin a întrebat:

pentru cei care joaca pixie hollow as vrea sa stiu cam cum se joaca si ce trebuie sa facem funda:d

Răspuns Câştigător
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

E simplu.Trebuie sa iti creezi o zana, sa ii alegi puterea pe care vrei sa o ai si apoi gata, ti-ai facut cont.La conturile care nu sunt de membership nu-i nimic frumos pentru ca ei nu pot cumpara haine, paruri frumoase si nici nu pot avea animalute.
La conturile de membership insa e super-tare dar iti trebuie nu stiu ce card.E mai complicat. Pixie Hollow nu-i cel mai frumos joc.

1 răspuns:
| tataralexandra a răspuns:

Apoi am intrat acum sa imi fac si eu cont ca sa te pot ajuta dar zice ca nu mi bun id-ul imi pare rauhappy