| Takizo a întrebat:

Pentru cei care jucati MdF ( Manager de Fotbal ), cum fac o oferta pentru un jucator? happy Funda!

Răspuns Câştigător
| Mertens2000 a răspuns:

Te duci la clasamentul ligii apoi iti alegi echipa de la care vrei sa ofertezi un jucator. Acolo iti arata toti jucatorii acelei echipe. In dreapta numelui chiar in capat ai un semn verde "€". Dai click pe el si scrii suma care esti dispus sa o dai pentru acel jucator. Daca vrei un jucator din strainatate poti angaja un scout, dar pentru el iti trebuie Zile de Tichete. Banuiesc ca stii ce sunt alea daca joci MdF. Sper ca ti-am fost de ajutor... big grin