| NutellaLover1 a întrebat:

pentru cine joaca Stardoll cum se pot obtine inimile pentru proiectul acela la care trebuie sa strangi 15 inimi.

Dau funda pentru cel mai rapid si bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Denysukaaa a răspuns:

Inimile le poti obtine de la ceilalti jucatori... eventual iti rogi prietenii sa intre in portofoliul tau si sa apese pe inima de la proiect.Sa fiu sincera eu am facut mai multe conturi la nimereala si am intrat in suite'ul meu apoi in portofoliu, iar apoi la proiectul respectiv si am apasat pe inima mov. Sper ca te-am ajutat!