| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU pentru jucatorii de IMVU mai specializati as vrea sa va pun o intrebare.Am vazut baieti si fete NUD.Nu am inteles prea bine cum fac asta.Stiu ca trebuie sa cumpere AP.
1. Dupa ce au achizitionat AP cumpara un lucru anumit din shop sau li se da automat acest lucru?
2.AP ramane de tot? La fel si NUD-ul?

Multumesc, dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

1) In momentul in care vei achizitiona AP-ul, in shop iti vor aparea si produsele 18+ care or sa fie vizibile doar pentru utilizatorii care detin AP.
2) AP-ul este permanent, iar produsele 18+ pe care le vei cumpara din shop vor ramane permanent. (daca nu incalca nicio regula)
3) Pentru mai multe informatii legate de IMVU, iti sugerez sa accesezi http://www.AcademiaIMVU.com