| frederyc a întrebat:

Peste aproximativ 3 saptamani este ziua mea si vreau sa-mi iau un joc FPS. Am deja Call of Duty: Ghosts si a-si vrea sa-mi iau Titanfall sau Battlefield 4. Intrebarea mea este care sa-l iau? (Solicit raspuns de la cineva care le-a jucat pe ambele).

2 răspunsuri:
| zwargolak a răspuns:

Battefield 4. rupe orice joc. poate il depaseste cu putin call of duty ghosts.

| RaduHD a răspuns:

Am participat la Beta si la Titanfall si la BF4. Eu as merge cu BF4 pentru ca poti prabusi un zgarie nori si e foarte distractiv daca ai cu cine-l juca. Si Titanfall m-a surprins placut avand in vedere ca era un Beta, dar devine plictisitor la un moment dat.