| sk8terionutz a întrebat:

Petrec foarte mult timp la calculator si as vrea sa o fac cu un scop. Cum pot castiga bani facand acest "hobby"? Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Desigur. Poti de ex sa faci ytb, sau daca esti talentat la animatii sau design sau altceva te poti angaja la o companie de jocuri.

| Adrian926a a răspuns:

Te poti juca csgo si sa inveti sistemul poti deschide cutii sa gasesti cutite, un cutit poate sa coste 300 euro chiar dublu, triplu.
poti face trade up sa iti pice skinuri scumpe etc

| Mafiotu007 a răspuns:

Cel mai bine parerea mea castigi cu site-urile.Multi cauta designeri care se pricep la site-uri.

| Razwy123 a răspuns:

Daca te pricepi si pe software si pe hardware ai putea sa te angajezi la un service sau sa pui un anunt pe net cu repar calculatoare sau sa iti faci propria pagina.
Sper ca ti-am dat niste idei bunehappy