| CrysisMD a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute am un Laptop HP G72 cu memory Video de 1, 3 Gb dar cind instalez Call of Duty MW3 nu merge nu imi ajuge memory de videocard. Poate cineva sa imi spui vreo programa care sa pot folosi la maxim memoria vidiocard. Proccesor dual core de 2, 3 GHz, RAM de DDR3 de 3GB Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia citeste pe net cateva din recomandarile celor care au facut jocul sa vezi nu cumva trebuie o anumita placa. Cred ca din cauza placii video nu merge. Daca ai laptopul in forma originala are placa video de 512 Mb. Si daca ai cumparat alta placa nu poate avea 1, 3 intru-cat placile sunt multiplu de 8 (512, 1024, 1536-mai rar, 2048). Mai studiaza http://www.emag.ro/......F091EAB1T.