| TheKillerOfKillers a întrebat:

Pot sa descarc de pe internet Mafia II complet(ma refer la capitole)? Daca da, dati-mi si mie un link de unde pot descarca.

2 răspunsuri:
| johnyBY a răspuns:

Poti sa il descarci de pe internet mafia 2 dar nu complet.
Dupa ce il ai instalat cauta si tu niste salvari.Salvarile le gasesti tot pe internet.
Dar mai bine il treci tu tot.
Este foarte fain happy
Eu l-am trecut de vreo 4 ori si cred ca o sa m-il downloadez iarasi!

| TheKillerOfKillers explică (pentru johnyBY):

L-am downloadat si instalat dar mi-e lene sa fac capitolele. Please da-mi un link de unde sa downloadez salvarile! Dau funa mare nu uita!