| epicquestion a întrebat:

Salut TPU
Presupun ca multi dintre voi ati auzit si poate chiar jucati LoL(League of Legends)
Dupa cum stiti sunt multi trolleri, afk, flameri care chiar daca au 2/10 tot echipa e de vinahappy...eu sunt silver 2. (am retrogradat din gold 5 din pacatesad si caut un duo asa ca cine vrea sa lase msj, eu joc mid (annie,viktor ) top (wukong, xin, ryze) jungla(xin rammus fidle )support(o gramada...)si adc vayn ashe. ordinea in fuctie de cat de bine joc: mid top jungle sup adc (mid joc cel mai bine )

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Sunt Silver 1 daca vrei putem juca, ideea e ca si eu sunt Main Mid laughing. Joc si Support calumea dar acum nu stiu. Iti las IGN-ul meu : Pawneer. EUNE. Vorbim pe LoL daca e. ^^