| Parvulescu95 a întrebat:

Pt cei care joaca metin2ro am gasit un M2bob gratis care functioneaza la momentul de fata...nu stiu cat o sa functioneze de acum inainte. Sper cat mai mult... aici aveti link http://fisierulmeu.ro/26V0O40W6QKF/M2Bob-Version-2-1-3-r ar.html

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| malapsus a răspuns:

Boss si eu am un prieten care joaca cu m2boob, sfatul este sa joci nu pe contul care il ai tu tare pe care l-ai facut cu munca, fa-ti asa un cont aiurea si il dai cu hack, la fiecare sfarsit de zi cand nu mai joci transfera tot de pe contul cu hack ca se poate sa til baneze ( sa nu mai poti intra pe el, pierzi tot ). happy

FUNDAAAA!?

| IstrateAdi a răspuns:

Mie imi merge love struck
bRAVOO

| IstrateAdi a răspuns:

Fratioare eu joc cu m2bob aproape de cand a aparut si nu mi s.a intamplat sa ma baneze happy