| VOLVO4LIFE a întrebat:

puteti sa imi ziceti jocuri gen call of duty sau battlefield?

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Sunt foarte multe.
Insa poti incerca ce mi-a placut si mie mai mult:

-Far Cry 2/3
-M.I.A Mission In Asia
-Wolfschanze 2
-Arma 2
-F.E.A.R 3
-S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat
-Brothers In Armsd
-Freedom Fighters
-Conflict Desert Storm
-Battlestrike Force Of Resistance
-Medal Of Honor
-Line Of Sight Vietnam
-Marine Shapshooter
-Delta Force 2
-etc.

Bafta!

| daassh a răspuns:

Http://callofduty.wikia.com/wiki/Call_of_Duty_(series)
Uite aici toata seria call of duty.Succes!

| VanHelsinG007 a răspuns:

Hai ca mai bag si eu cate ceva:crysis 1 si 2(fenomenale), battlefield, hitman de la 2 in sus(hitaman 2, 3, 4, ), max payne 2(frumusel), i.g.i, s.a.m.d

| hunter11 a răspuns:

Medal of honor, Far Cry 3(nu a aparut inca) Far Cry2, Syndicate, Serious Sam 2, 3, Homefront,Dead Island, Call of Juarez, Spec Ops:The Line, The Darkness 2, BioShock 1, 2 in curand va aparea si BioShock Infinite