| Th3Li0N a întrebat:

RASPUNS RAPID VA ROG! Cand intru in Gta San Andreas porneste o imagine neagra, dupa aceea ma scoate din joc, schimba culoare de la bara de stare, iar dupa aceea imi spune asa : the color scheme has been changed to windows 7 basic. Va rog ajutati-ma chiar vreau sa ma joc sad. HELP, FUNDA!

1 răspuns:
| Coltzz2 a răspuns:

Pai daca e piratat e probabil sa fie de la crack, deci schimba-l sau e pur si simplu faptul ca e piratat deci cumpara-l! E ca 8euro pe kinguin sau parca mai putin...