| Ionut_Ilie_1995 a întrebat:

Recent am descoperit SWIFTSHADER si am facut exact ce arata in tutorialul de pe youtube. Am incercat sa fac s aruleze FIFA13, dar tot nu imi merge, doar intra putin in el si iese imediat. Va rog sa ma ajutati, dau funda, orice vreti! VA ROG

2 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Cei care au facut programul asta ar trebui reportati.

In primul rand daca PC tau e unul slab care nu ajunge nici la cerinte min de fifa 13 (desi fifa 13 e un jaf de joc la grafica), nu iti va merge indiferent.

SwiftShader e un program pisat facuti de niste idioti. Asta ar trebui doar sa porneasca jocurile, nu sa le faca sa si mearga.

NU ARE LEGATURA PROGRAMUL ASTA CU NIMIC. Sa nu vi la mine si sa imi spui: Pai uni joaca cu programu asta BF4, AC4, NFS Rivals pe un PC din 2004, 2006. Astea sunt facaturi si minciuni.

Daca ai PC bun, poti juca jocurile astea fara nici 1 program. Daca ai un jaf, ia-ti alt PC.

| Ionut_Ilie_1995 explică (pentru anonimguy3):

Am inteles...mecii de ajutor