| xNoName95 a întrebat:

Recent mi-am deschis un server de Counter Strike modul Zombie si am o problema sad Imi puteti spune ce trebuie sa fac sa se descarce mai repede resursele? Trebuie sa astepti 30min pentru a intra pe server si asta nu prea imi place straight face ce trebuie sa fac ca resursele sa se descarce intr-un timp mai scurt?

2 răspunsuri:
| Trudix a răspuns:

Simplu, in fisierul server.cfg adaugi o functie: sv_downloadurl + link catre fisierele serverului, prin asta ti se va descarca resursele in cateva secunde (depinde de net-ul tau).

Pune asta in server.cfg:
sv_allowdownload "1"
sv_allowupload "1"
sv_downloadurl "link fisiere"

| xNoName95 explică (pentru Trudix):

Add: florin_marius2010 te rog