| TheRoyalHH a întrebat:

recent mi-am downloadat battlefield bad company 2 si vroiam sa ma joc si multiplayer si cand sa-mi fac cont imi cere serialu de registrare ceva de genu, si m-am uitat sa vad daca am primit email dar nu am primit nimicstraight face cum sa fac cont? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Serial key e in cutie cu jocul original. Deci ai doua variante:
cumperi jocul orinial
descarci un key generator. Succes!

7 răspunsuri:
| TheRoyalHH explică:

E descarcat de pe fiellist

| Wr3nch a răspuns:

E cumparat sau descarcat pe gratis?

| TheRoyalHH explică (pentru Wr3nch):

E descarcat pe gratis

| Wr3nch a răspuns:

Nu poti juca decat pe server privat. Sau faci rost de un cod valabil.

| Wr3nch a răspuns:

Incearca site-ul asta :
www.gametracker.com/search/bc2/

| TheRoyalHH explică (pentru Wr3nch):

Da frate dar nu pot sa ma conectez! zice '' enter your serial key''