| Robbu a întrebat:

Revin cu o problema ce m-a disperat de 2 zile..am vazut la un prieten mai bine cum e cu GTA IV si m-am gandit sa il iau si eu.L-am instalat,am facut totul, pana la *** activarea aia cu codurile alea.nu merg niciunul luat de pe net.cine ma poate ajuta cu niste sfaturi utile? Dau FUNDA + VOT
P.Sbig grinaca imi puteti spune si despre acele programe care se spune ca trebuie descarcat si instalate.Multumesc!

2 răspunsuri:
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Tot e foarte simplu, doar trebuie sa faci primele 2-3 misiuni sa-ti dea telefonul.
Apesi de 2 ori sageata in sus scrii codurile pe tastele din dreapta (calculator) si dai pe enteru din dreapta.La mine doar asa merg.

| ManiacuAMD a răspuns:

Mai bine nu iei gta 4 ca te plictisesti repede de el