| Apostolescu_Bianca_1998 a întrebat:

Sa comenteze DOAR cine e INTERESAT! Am si eu 1 cont de League Of Legends, lvl 30, Silver 5, Aprox. 25-30 campioni, 15-20 skinuri, 5 legendary (cred), 5 legacy ( cred) si inca 5-10 normale, ex. din skinurile mele Arcade Corki, DreadNova GankPlank... etc. Dau acest account pe un PaySafe de 50 lei sau un PayPal de 10 lei. Nu dau prima ( sunt de incredere ) sau facem cu intermediar ( de preferat sa ai cont de FaceBook daca vrei contul ). Astept oferte. Bye!

5 răspunsuri:
| Eddy121 a răspuns:

Eu sunt interesat dau paysafe de 75 lei si dau primul dar vreau sa mi se trimita contul dupa ce dau paysafeul ca sa nu mi se fure...

| Apostolescu_Bianca_1998 explică (pentru Eddy121):

Nu ti se fura promit si jur ok asa facem

| Apostolescu_Bianca_1998 explică (pentru Eddy121):

Deci dai paysafeul si dupa iti dau contul ok?

| Apostolescu_Bianca_1998 explică (pentru Eddy121):

Uite acum iti dau Usernameul : KnoWWWWWWW ( cu 7W doar copiazal si pune-l la lol ) apoi tu dai payseful si eu iti dau parola, ok?

| Eddy121 a răspuns:

A