| 2eu2 a întrebat:

..sa trec direct la subiect. am incercat sa downloadez metin2-lunaris si nu-mi merge, de fiecare data se blocheaza si scade viteza...la fel s-a intamplat si cand am vrut sa descarc mondialmt2. am inteles ca este un ban pe Romania sau nu stiu ce. va rog puteti sa-mi dati un link de unde pot sa descarc leonis sau mondial mt2? va rog?! funda big grin

1 răspuns:
| CosmiiiO a răspuns:

Frate eu iti zic sa nu mai incerci de astea si sa incerci energy metin2.alea nici mie nu miau mers...happy havefun on energy metin2