| TheDragos a întrebat:

sa zicem ca am o mare problema in legatura cu Gta San Andreas..Eu jos Sa-mp..asa..Intr'o seara am jucat pana la 1:30 fara nici o problema.a doua zi cand vreau sa intru....Nu stiu ce s-a intamplat ca Imi apare scrie " VIDEO MODE NOT SUPORTED" nu-mi apare nimica e ceva cu rezoluria.(cred)...Asa dintr'o data s-a intamplat. Ajutati-ma va rog din suflet.Dau Funda. Orice Am o gramada de ore de bani clan pe sv ala..va rog ajutati-ma FUNDA 100%!

Răspuns Câştigător
| Crazy2001 a răspuns:

Inseamna ca ai umblat la grafica acolo
in optiuni, si mie mi s-a intamplat.
Sterge gta-ul si absolut tot despre el, si reinstaleaza-l iar. Sper ca am fost de ajutor...Bafta!

3 răspunsuri:
| left4dead2 a răspuns:

Re-instal

| TheDragos explică (pentru left4dead2):

Crezi ca o sa mearga?
..asa am facut si cu cs'u..si degeaba!

| left4dead2 a răspuns (pentru TheDragos):

Incearca