| Olivian007 a întrebat:

scuze de categorie.Am si eu o intrebare, am pc cu 4 rami, 1.6 placa video, 1.3 sau 1.4 liberi, 250 GB hard.Totul merge in reluare, ma refer la jocuri..Pana si metinul...Inainte, intram in multe rahaturi si in metin, si imi aparare windows nu stiu ce..Has stoped working si mergea perfect orice...Acum merge in lag.Stiu ca trebuie reinstalat windows-ul dar alta speranta?

P.S: windows task manager arata ca folosesc 100% din cpu...Dar am doar mess-ul si chrome deschis.La rami arata 1.5 RAMI/din 4... Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Cred ca ai gresit, e imposibil ca un calculator sa aiba 4 rami. happy

| Olivian007 explică (pentru Z3R0H0uR):

4GB,dar vadca esti prea bun, si pleaca din tara.