| Mary99 a întrebat:

si jucatori de cunter strike stiti cumva oharta care are puscariasi in inchisoare care ie da drumu casa ii alinieza la niste antrenamente si trebui sa fugi in alta parte in baza de arme ale politailor sa-ti iei arme viata si sa te duci sai eliberezi si pe alti nu stiu cum se numeste harta mersi mult daca ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| RELU2749 a răspuns:

Pai de fapt este un mod de joc(jail) si sunt anumite servere care au doar acest mod.Cauta pe google,, Servere cs jail,, si ai sa gasesti acolo.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

1 răspuns:
| Mary99 explică:

Mersi pentru raspuns dar imi merge greu cs si cind intru pe un servar orce servar imi da connection to servar timed oud su treaba e ca am cam dracuit pe cineva la un servar de jb ca ma omorit fara motiv