| arpi07 a întrebat:

Sper ca ca ma puteti ajuta la intrebarea mea. Mi-am luat un PC nou din noiembrie anul trecut, si m-a intrebat acel om daca vreau sami puna windows.Eu am zis ca vreau si dupa 2 zile mi la adus. Mi-am descarcat csu metin. Si a venit timpu sa-mi pun eu windowsul.Mi l-am pus mi-am pus driverele si cand mi-am descrcat jocurile mergeau in reluare. Trebuie sa imi pun jocul la 640x480 rezolutie doar asa merge calumea...Va rog ziceti-mi ce nu am instalat..Sunt disperat Multumesc Anticipat :*:*:*:* si funda la toate raspunsurile

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Cred ca nu ai instalat corect driverele placii video.In caz ca nu le ai le poti cauta pe net (trebuie sa stii ce placa video ai insa).
Sau poate pur si simplu nu ti le suporta dar nu cred ca e asta cel mai probabil ai uitat sa instalezi driverele placii video.

Bafta!

1 răspuns:
| arpi07 explică:

Le-am instalat pe toatesad