| AwanderingLove a întrebat:

Spuneti.mi ce shootere au mai iesit in 2015 si daca a mai iesit vreun call of duty?

2 răspunsuri:
| AwanderingLove explică:

Plm va intreb pe voi ca poate n.am timp sa caut si mai bine nu va mai obositi sa trimiteti raspunsuri din astea. De ce dreacu mai este TPU daca nu intrebi. Daca era sa caut nu mai puneam intrebarea da fiecare cu pasarica lui

| Alexandru_Andrei_1994 a răspuns:

CAnd caut jocuri scriu pe GOOGLE top 10 shooters 2015 sau top 10 rpg 2015.
la cod doar scrii cod all games SI CAUTI PE WIKIPEADIA! AI TOATE JOCURILE DIN FRANCIZA ACOLO!