| Anonimul3315 a întrebat:

spuneti-mi cum joc in multi plaier adica stiu sa intru pe el dar imi zice sa scriu numele unui server si id-ul serverului si nu stiu nici unul am cautat pe net dar nu mi-a mers nici unul spuneti-mi serverul vostru daca aveti ca sa joc cu voi sau spuneti-mi cum sa imi fac server sa am propriiul meu multi plaier.

1 răspuns:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut,roaga-ti prieteni care poate joaca de exemplu..SAMP Multyplayer, sa te ajute sa-ti faci un server, daca nu sti sa-t faci RolePlay vorbeste cu Gino! Scrie la YouTube-cautare-SAMP #1 si scrie-i de exemplu: Salut Gino! Vreau sa ma ajuti si pe mine cu RolPlay (daca esti nou tu si nu sti sa faci) Si el o sa iti rapsunda