| PascanViorel a întrebat:

spuneti-mi niste jocuri horror pentru 1.5 ghz procesor, 128bm video card, 1 gb ram,DAU FUNDA.
SA NU FIE :doom 3, resident evil 3, 4,hous of the dead1, 2,3,penumbra,amnesia,call of chulu,cry of fear, fear.
Dau funda pentru raspunsul care respecta cerintele de sistem si nu este enumerat in jocurile de mai sus.

Răspuns Câştigător
| GameMaster93 a răspuns:

Frate joaca Outlast I,II, III, IV chiar sau daca nu Slender, cam atat cu genu asta de jocuri de abia le-am gasit :)) si ca sa fii tu mai sigur ca iti merge, poti intra pe site-ul celor de la GameDebate:

http://www.game-debate.com/

Si acolo ai o bara de cautare unde trebuie sa scrii jocul, Mai jos ai I can RUS iti alegi sistemul si dai reload...trebuie sa-ti dea un vazut cu verde sau galben ca sa-ti mearga.

Bafta, cred ca te-am ajutat, astept fundita...

| PascanViorel explică (pentru GameMaster93):

Daca dai si link cu cerinte pentru outlast 1, 2, 3, 4 si link de download esti tare!

| GameMaster93 a răspuns (pentru PascanViorel):

Man deocamndata doar pe fl am gasit, dar iti trebuie cont, nush...mai incerarca pe TPB