| cristygameru a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca-mi merge Assassin's Creed Unity pe processor Core 2 Quad Q6600 2.40 GHz, 2 gb RAM, 64 bit, placa video AMD Radeon HD 3870

Va rog frumos daca stiti, ziceti-mi straight face

7 răspunsuri:
| SteelGamingRomania a răspuns:

Nici gand

| SteelGamingRomania a răspuns (pentru SteelGamingRomania):

Daca nu stii de ce nu iti merge o sa iti spun.Iti trebuie un procesor minim i5, ram minim 6GB, minim un radeon hd 7970 la tine nici macar pe very, very low nu iti merge.Plus ca este prost optimizat pe pc

| cristygameru explică (pentru SteelGamingRomania):

Si ce-mi recomanzi? straight face eu mi-as vinde pc-ul si mai pun bani si-mi iau unul cu processor i7, piese mai noi...dar nu stiu cu cat sa-l vand sad

| SteelGamingRomania a răspuns:

Pai ai putea sa il vinzi cu vreo 1400Ron maxim.(atentie am zis maxim)

| BucurAlex1991 a răspuns:

Eu nu am... Dar iti pot garanta ca iti merge... Toate care le-ai insirat acolo sigur sunt compatibile dar mai bine cauta pe internet : Assassin'c Creed Unity cerinte si sigur iti va merge smug. Funda?

| SteelGamingRomania a răspuns (pentru BucurAlex1991):

Cum naiba sa ii mearga? Stii ce joc e assassin's creed unity, nu?

| cristygameru explică (pentru BucurAlex1991):

Nu stiu, nu sunt sigur, o sa mi-l descarc, merita sa incerc.