| Marily1997 a întrebat:

,stie cineva cum sa strici o casa privata in minecraft[multiplayer]?, daca stie cineva de unde sa descarc cheaturi va rog sa imi spuneti![dau funda!

2 răspunsuri:
| DumpyDuck a răspuns:

Buna Mary! Nu exista hackuri pentru Minecraft pe servere.Chiar daca ai strica casa privata atunci vei primi ban adica nu vei mai putea juca pentru o perioada anumita de timp sau chiar niciodata.O zi buna! Funda? ^_^

| Marily1997 explică (pentru DumpyDuck):

Eu m-am jucat odata pe un server rus si a venit un cheater si mi-a zis ca ma ajuta, cind am mers sa griferim case private el nu stiu cum a pus piston si TNT si casa privata s-a spart cu tot cu cufere si am luat toate diamantele, si nici nu am primit ban.Nustiu cun a facut cheateru acela dar el mi-a zis ca era hack si vreau si eu sa stiu cum a facut asta.