| tensazangetsu a întrebat:

..stie cineva daca in metin2 sunt aripi si daca sunt cum sa fac rost de dinsele

Răspuns Câştigător
| cosmin1211 a răspuns:

Nu sunt aripi de niciun fel... in afara de mersul pe jos sau calaritul nu poti sa faci altceva, nici sa zbori sau sa innoti. Mai bine ai incerca Perfect World International... e mult mai bun

2 răspunsuri:
| alexalex2001 a răspuns:

Nu sunt aripi decat pe metin2 privat si pe unele dintre ele nu toate.Si pe privat le iei de la playeri. Sper ca te-am ajutat.

| Anonim200001212 a răspuns:

Metin2 Osiris are armuri cu aripi dar nu poti zbura! doar le ai de forma! de ele faci rost donand minim 50Ewinking