| Y0nut7 a întrebat:

stie cineva de ce mi se da restart la pc cand intru in metin 2 ro, si privat, am xp sp 3, anitvirus nod 32 n-am virusii in pc, am 2 gb ram, as vrea sa stiu ce problema am, va rooog dau funda.big grin

1 răspuns:
| codrin31 a răspuns:

Pai incearca sa cureti toata unitatea bine de praf dupa intra in start -> Click dreapta pe My Computer -> Properties -> dai la Advanced -> dai acolo unde e Startup and Recovery la Settings -> la System Failure -> Debifezi Automatically Restart. Sper ca te-am ajutat funda?