| viruss688 a întrebat:

Stie cineva un server de minecraft romanesc, modul survival. cu fly gratis, si cu un fel de ferma; de exemplu spawn-uri de porci si oi si langa spawn-uri sa fie foc, sa arda porcii si oile si sa dropeze lana si carne. Sau daca nu se poate cu ferma asta e. Macar sa fie romanesc si sa aiba fly gratis. Multumesc anticipat. Aa da era sa uit cine raspune la intrebare are o FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ionutilie21 a răspuns:

Salut prietene uite linkul
http://www.minecraft-romania.com/......ft-t6.html vezi ca scrie cu rosu prima data descarcam set-upul de acici si dai clik pe mirror il instalezi intri pe minecraft creezi o lume alegi modul in care joci surival etc. dar una din ele cate sunt acolo e cu toate lucrurile gratis. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| viruss688 explică (pentru ionutilie21):

Eu vroiam un server online...

1 răspuns: