| Pirvu_Adrian_1997 a întrebat:

Salut TPU

stie cineva vreun metin2 pvm hard misto si care sa tina, adica azi merge peste 1 zi nu mai merge, sa faci lvl 30 destul de usor, sa nu fie permis switch(rasele sa fie echilibrate,adica warr pe aura sa nu fie cel mai prost in duel, sa fie rasele echilibrate) (nu earth, gx, si din astea) cel mai bun metin primeste funda

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Bună Adrian. Uite stiu eu un metin2 foare foarte frumos : Metin2Forgotten este pvm hard rata 50% dar creşti destul de uşor este fara switch rase echilibrate. La shop sunt pana la mortala +7 (platosa de leu etc sunt +9) dar dupa mortala nu mai sunt. Partea nasoală este ca eşuează destul de mult dar este frumos. La negustorul de arme sunt rib si fms +0. Daca vr sa te apuci lasi un raspuns şi iti voi da idţul meu. Bafta! Dacă vr ai putea sa-mi dai o fundă happy.