| Mihail2020 a întrebat:

Stiti cum sa trimit un mesaj colorat fiecarui jucator (eu le trimit dar am o problema imi apare scrisul mic (normal) la alti admini ii apare scrisul mare cand fac un anunt.
Si la culari (rosu,galben,negru, etc) in limba romana sau engleza (daca se poate si un exemplu). FUNDA!

3 răspunsuri:
| bogdan9816 a răspuns:

Deci u esti admin pe metin? vrei sa zici? La culori se scrie in engleza [red],[yellow] etc.Iar cu scrisul mare nici eu nu stiu.

| bogdan9816 a răspuns:

La culori te pot ajuta ele se scriu in engleza de ex : [red],[yellow]et. Cu scrisul cred ca ai un bug. Alceva nu-mi vine in minte.

| Mihail2020 explică:

Admin pe CS.