| hahahaprod a întrebat:

Salut tpu...stiti cumva cand o sa apara euro truck simulator 3? dau funda...m-am plictisit de euro truck simulator 2

3 răspunsuri:
| Andy26 a răspuns:

Da de unde stii ca o sa mai apara.Momentant nu se aude nimic de urmatorul joc. Funda te rog e cel mai bun raspuns pe care il poti avea.

| stefanutzu112 a răspuns:

Este mai smecher ca euro truck simulator >skania truck simulator e belea l-am terminat deja mai ales sa ai volan e prea tare

| hahahaprod explică (pentru stefanutzu112):

eu am terminat scania truck simulator cu volan... misto rau de tot