| kyo06 a întrebat:

stiti de ce oare pe laptopul meu, nu pot instala jocuri creeate de ubisoft? cum ar fi: Crisys sau Burnout...
Cele de la EA merg fara nici o problema. Fifa 13, 14, nfs-urii.
Chiar si Call of duty Ghost...

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce eroare iti da? Vezi sa ai instalate programele astea:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/

| kyo06 explică (pentru CM7YRE):

Eroare este "has stopped working" am incercat reinstalare de drivere, windows, chestia cu DEP... am incercat update directix, mi s-a intamplat o singuradata la Fifa 13 sa imi dea eroarea cu "has stopped working" l-am pus la DEP si nu mai e nici o problema. Jocurile merg sigur, le-am mai jucat din aceeasi sursa pe alt pc, am pus windows-ul asta pe alt laptop si jocurile de la ubisoft ruleaza.
ma gandesc ca singura problema este a laptopului.
Acer 5750G.
i5, 4 gb ram, video Nvidia GeForce 610M - 1 gb dedicat.