| SpooJeeSmen a întrebat:

Stiti, este eventul acela in care trebuie sa colectezi mingi ca sa faci un balon de aur. Si am facut doua baloane si le-am desfacut, si mi-a picat o perla alba si o perla albastra. Cu cat se vand acele perle pe servarul Pegasus? Dau funda

3 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Perla alba 20-30k si cea albastra de la 2kk in sus

| LarisaStanciuu a răspuns:

Cine mai joaca metin? laughing

| alexD35 a răspuns:

Pe pegasus sunt foarte ieftine, perla alba nici 10kk nu mai este, albastre vreo 2-3, te sfatuiesc sa le mai tii un timp pana se mai scumpesc, sau sa le folosesti tu