| alexhino a întrebat:

Stiti jocuri cu fotbal dar sa fie cu echipe romanesti? Daca da, atunci va rog sa scrieti.Multumesc!
P. Sbig grinau funda la cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| TheXFactor a răspuns:

Incearca seria fifa,acum depinde ce fel de calculator ai, adica placa video procesorul si altele.
Cum spuneam incearca seriile fifa, dar downloadeaza patchurile cu echipe romanesti.
Funda?

1 răspuns:
| robert_1938 a răspuns:

Salut. jocuri cu echipe romanesti de fotbal nu exista, am cautat si eu. de ex daca ai fifa(desc rlsp cu ce fifa ai)sau daca ai pes descarci pes Romania... sper ca ti-am fost de folos. funda?happy