| stangaionut a întrebat:

stiti servere de CS cu zombie mod dar sa aiba lasere si sa nu coste mult sau un server in care sa pui laserele direct din grenade. mersi salut

3 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Tu vrei sa le cumperi serverele astea sau vrei sa cumperi lasere? Pai laserele nu se cumpara le primesti automat sau prin comanda "/lm" (fara " "). Pai uite-aici o lista si alegeti tu unul din serverele astea:
http://servere-cs.freakz.ro/......e_1.6.html
P:S: Nu se numeste zombi mod cu lasere ci Biohazard mod

| YONTU a răspuns:

Dai si-o fundita asa frumos?

| david4889 a răspuns:

Cel mai tare server e unu cu RED ZONE. acolo cumpri laser de pe p si il plantezi de pe v si la fel e si pe altele, dar doar unele. funda?