| vreaumult a întrebat:

sunt confuz cu PlayStation2 vreau sa-mi cumpar unul imi merge smackdown vs raw pe Sony playstation2 cu:

- 2 controllere DualShock 2 originale si card de memorie de 64MB

- starea consolei: originala, utilizata, stare impecabila, nemodat, fara interventii in software

- cablu de alimentare si cablu PlayStation originale. Imi merge Smackdown vs raw pe ea? si daca merge spuneti-mi ce an. FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa cumperi sau sa vinzi? Iti dau eu una care are tot ce spui tu numa ca are un singur joystick, si e si modata, dar nu din software, ci din cardul de memorie de 64 mb. E un card mai special, are o tona de optiuni, tu doar pui ce joc vrei pe un DVD, il bagi si daca ai cardul de memorie bagat in PS2 te poti juca orice vrei tu.
Iti mai dau si 2 jocuri: ICO (cd original) si Shadow of The Colossus (copie pusa pe un dvd ca sa vezi ca merge)
Totu original, stare impecabila
400 leiwinking

| vreaumult explică (pentru anonim_4396):

Vreau 2manete ca sa ma joc si cu fratimio daca avea 2 mai vorbeam si aporpo din ce oras esti eu sunt din Gaesti

| anonim_4396 a răspuns (pentru vreaumult):

Sunt din Pitesti. Daca vrei neaparat o a doua maneta o poti lua de pe net cu 25 de lei noua
http://www.okazii.ro/......a152224677
Daca vrei poti sa-l las cu 350 de lei ca nu are decat o maneta, si-ti mai iei tu una.
Daca ai vreodata drum inspre Pitesti, ca-i aproape, ne intalnim si ti-l dau;)