| DanutzuJOB a întrebat:

Sunt foarte suparat din ultima vreme am luat ban pe samp jocu care il ador am plans si acu plang dar nu stiu ce sa mai fac nu vor sa imi dea unban am si eu nevoie de un sfat cum fac sa uit de joc PS:imi place la nebunie. Dar sa trec usor usor peste va rog sufar!

Răspuns Câştigător
| MarisBogdan a răspuns:

Pai, incepe sa joci pe alte servere de sa-mp mai frumoase ca si cel pe care te-ai jucat, si daca tot suferi, incearca sa renunti la acest joc, si incerca sa te joci alte jocuri ca de ex: wow, 4story, nfs s.a.