| VeldroN a întrebat:

sunt un gamer inrait si as vrea sa imi spuneti si mie niste jocuri RPG si MMORPG in afara de World Of Warcraft, Torchlight 2, Diablo si Metin2.
As vrea de asemenea niste jocuri de strategie.
Cel mai bun raspuns are funda garantat. big grin

Răspuns Câştigător
| GreenEagl3 a răspuns:

Salut! Si eu sunt de asemenea un gamer inrait happy Itit recomand Final Fantasy, The witcher 2, Skyrim, Mass effect 2, Fallout, Dragon quest...Astea sunt cam 2% din jocurile pe care le-am jucat si pot spune ca sunt foarte captivante si cu un plot deosebit! Sper ca te-am ajutat!