| Anghel_Dragos_1997 a întrebat:

sunt un mare fan al jocului League of Legends si as vrea sa bag niste bani in joc sa imi iau si eu cateva skinuri la campioni,dar problema e ca, contul este pe Nord America si nu stiu cum as putea sa bag bani pentru ca acolo accepta numai dolari sau cel putin asa cred eu, as incerca sa iau cod din acela paysafe card dar nu sunt foarte sigur P.S nu am cont de paypal

2 răspunsuri:
| ValyPC a răspuns:

Iti recomand (in cazul in care bagi bani in joc)sa te muti de pe nord america pe eu ne deoarece cred ca si tu ai observat ca ai lagg etc Si de paysafe nu stiu ce sa mai zic iti recomand sa inveti sa joci si sa iei bani de la alti ca sa ii duci mai departe daca stii cum zAc laughing

| Anghel_Dragos_1997 explică (pentru ValyPC):

Eu unu nu am lag deloc pe NA am ping de 175 si fps 60 constant, si in legatua cu mutatul pe EU NE chiar mi-as dori dar nu stiu in ce fel sa putea sa bag bani ca sa ma mut