| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

Salut TPU
Tocmai am facut rost de o invitatie pe file.list si mi-am facut un cont
Ce cunoasteti voi despre site? Ce e bine sa fac si ce nu e bine sa fac?
Niste sfaturi as vrea in legatura cu upload si download si cu niste reguli
Mersi, dau fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut fratioru'.Pai pnm in mare e vorba de bun simt cand e sa lasi un comment ceva ca te trezesti cu accountul dezactivat.Mai e si faza ca trebuie sa ai upload.ul mai mare ca download.ii... ceva ratie.Acum din cate stiu poti sa stai frumos cu uttorentul deschis sa faci acolo niste puncte si dupa cumperi ceva si iti creste ratia.Bft fratioru'.