| hatze a întrebat:

URGENT! am jocul mafia 2 si trebuie sa-mi formatez pcul! si as vrea sa pun salvarea de la joc(mafia 2)pe un memory stik, dar salvarea de la joc nu este in folderul documentele mele! nu stiti unde ar putea sa fie salvarea?(folderul?) dau funda + vot! bye bye! >>>

1 răspuns:
| Caliin46 a răspuns:

Incearca in Documents, poate ti s-a facut un folder acolo cu Mafia 2 si salvarile de la joc sunt acolo. de obicei asa se intampla big grin