| YoYoIonut a întrebat:

Va rog frumos, cititi aceasta intrebare.Deci am fifa 12 loat de pe net RELOADED.M-am jucat 2 luni si dupa numai mergea.Cand porneam jocul mi se bloca dar nu imi aparea nicio eroare.Intru in joc si dupa 2-3 secunde mi se blocheaza, stau 1min., mi se inegreste ecranul pentru 3-4 secunde si dupa imi apare steagurile alea (adica atunci cand trebuie sa selectati limba jocului).Va rog frumos ajutati-ma si spuneti-mi cu sa rezolv aceasta problema. FUNDA SI VOT PRIMULUI RASPUNS CARE MA AJUTA!

Răspuns Câştigător
| vladsoare a răspuns:

Reinstaleaza jocul.

1 răspuns:
| usernameSg0 a răspuns:

Ori e jocul virusat ori ai facut vreo prostie in cele 2 luni in care te jucai.Ai putea sa-ti copiezi alt crack.Bafta!