| Uzzi1993 a întrebat:

Va rog să.mi răspundeți. Am un telefon cu android 5.1.1 și nu merge să filmez ecranul. am folosit multe programe și nu merge... Îmi da să bifez o cășuța și după dispare și nimic... Ma puteti ajuta? Trebuie umblat la setari sau ceva? Va rog frumos.

1 răspuns:
| cyoby98 a răspuns:

Sincer este ciudata problema ta eu unul iti sugerez sa dai restart la telefon si sa incerci dupa aceea daca iti face acceleasi probleme du-te la magazinul de unde l-ai cumparat si sesizeazale plangerea...