| H3cker a întrebat:

Vreau sa imi iau un host Metin2 de la zonamea.com(Nu vreau sa fac reclama) ce parere aveti despre firma e de calitate sau e ceva tepar? eu vad ca prea multe ofera...

Multumesc.

3 răspunsuri:
| kingk0bra a răspuns:

Fratilor nu mai cereti host pe zonamea.com ca e o mare teapa, eu le-am dat 5 euro pentru un server de metin2 ca era la oferta si nici nu mi l-au facut, nu mai va faceti o sa patiti ca mine

| YhP a răspuns:

Nu, iti recomand phase7.net sau 69host.ro. Cei de la 69 host stiu sigur ca sunt seriosi si au si preturi bune.

| kingk0bra a răspuns (pentru YhP):

Fratilor nu va recomand zonameaa.com,e cel mai mare site de teapa, eu am dat 5 euro pentru metin2 ca era la oferta si nu am primit nimic