| ImDarkRaul4566 a întrebat:

Salut, TPU vreau sa imi spuneti daca componentele se potrivesc între ele și dacă mai trebuie să adaug ceva, multumesc https://www.emag.ro/favorites/hash/5364672c-7980-4e53-97 aa-aaf64c8edf74

4 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Trebuie sa iei si sursa si placa video(daca nu ai placa video integrata)

| ImDarkRaul4566 explică (pentru AgentTorque):

Da am uitat sa pun și placa, gtx 1650

| vidiinho a răspuns:

Se mai poate modifica putin sistemul, ai ales un procesor vechi de 3 generatii, 32gb ram pe care n-o sa-i folosesti, ssd mai bine unul m.2 PCIe cu viteze superioare si fara cabluri
Ce buget ai?

| ImDarkRaul4566 explică:

Am uitat sa zic ca am pus și un gtx 1650