| Takamine a întrebat:

vreau sa-mi cumpar GTA V, de pe ce imi recomandati sa-l cumpar? Eu m-am gandit sa-l iau de pe Steam. Si nu stiu exact cum imi va merge, eu am laptop, procesor i3, placa video 1 GB AMD Radeon parca. 4 GB RAM. M-am uitat la requirements si eu zic ca ar merge. Nu am nevoie de HIGH, joc pe LOW doar sa nu mearga cu lag. Am nevoie de un raspuns urgent, raspunsul complet primeste FUNDA desigur. happy

Răspuns Câştigător
| Florian000 a răspuns:

Merge dar cu tot pe low si de abia o sa ai vreo 40 fps + Deci raspunsul este DA

dar mai asa si asa

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Procesoru hai ca merge, da placa video e slaba si ar trebui sa adaugi vreo 2 gb ram

| Takamine explică:

Nu mi-ai raspuns la ce era mai important, MERGE GTA V SAU NU?