| YoYoIonut a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Xbox360.Si unele sunt mai ieftine altele sunt mai scumpe.Asta pentru ca unele au configuratii mai slabe si altele au configuratii mai bune? Gen calculatoarele unele au procesor de 3. 0ghz unele au de 2. 1ghz sau placa video

funda si vot

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Da cele Slim costa mai mult deoarece se vede mult mai tare.
Iar la cele normale nu.
Bafta!

| MinatoSan a răspuns:

Hmm, eu am un xbox. unele xbox-uri au flash card, altele discuri. eu am cu disc.mai ieftin e cu disc, pentru ca, pe un disc e pus un joc. iar memoria de pe xbox e de 4gb.mai scump-cu flash card.de ce?-flash card-ul e incorporat in xbox, avand 250G.

| gabijunior5 a răspuns:

Intrebarea ta este una foarte buna, ca sa stii unele costa mai mult deoarece au placa de baza mai rezistenta si placa video foarte buna, stiu chestia asta deoarece am si eu xbox 360 si l-am cumparat acum 2 ani. Bafta multa